logo
Cauta
HOME PAGEDESPRE GEMINICUM CUMPERIPRET ISTETCONTACT



autentificare

Autentificare

Login
  Recuperare parola   |   Cont nou
Categorii produse
Categorii produse
21 septembrie 2014
Cursul BNR


Indici bursieri

BET 7.203,72-9,09-0,13%
BET-BK 1.313,462,590,20%
BETPlus 1.067,04-1,44-0,13%
BET-FI 30.641,607,830,03%
BET-NG 734,29-0,25-0,03%
BET-XT 645,05-0,65-0,10%
ROTX 13.273,05-14,58-0,11%
Aveti 0 produse in coş | Total: 0,000 Lei Vezi cos
Cicoare-orz solubil > Solaris cafeluta de cereale cu cicoare instant 100gr

Solaris cafeluta de cereale cu cicoare instant 100gr
Pret unitar cu TVA:
11,490 RON

Solaris cafeluta de cereale cu cicoare instant 100gr
Descriere
nu contine cofeina
100% natural
fara aditivi sau coloranti



Continut cosFinalizeaza comanda!


Produse din aceeasi gama



 HomepageDespre geminiCum cumperiPret istetContact