logo
Cauta
HOME PAGEDESPRE GEMINICUM CUMPERIPRET ISTETCONTACT



autentificare

Autentificare

Login
  Recuperare parola   |   Cont nou
Categorii produse
Categorii produse
23 august 2014
Cursul BNR


Indici bursieri

BET 7.039,43-50,98-0,72%
BET-BK 1.270,36-4,53-0,36%
BETPlus 1.043,88-6,90-0,66%
BET-FI 30.176,72-44,31-0,15%
BET-NG 711,58-4,65-0,65%
BET-XT 632,43-4,13-0,65%
ROTX 13.128,72-85,26-0,65%
Aveti 0 produse in coş | Total: 0,000 Lei Vezi cos


 HomepageDespre geminiCum cumperiPret istetContact