logo
Cauta
HOME PAGEDESPRE GEMINICUM CUMPERIPRET ISTETCONTACT



autentificare

Autentificare

Login
  Recuperare parola   |   Cont nou
Categorii produse
Categorii produse
01 septembrie 2014
Cursul BNR


Indici bursieri

BET 7.089,51-56,20-0,79%
BET-BK 1.289,01-2,59-0,20%
BETPlus 1.051,21-8,00-0,76%
BET-FI 30.638,9576,610,25%
BET-NG 717,99-6,01-0,83%
BET-XT 638,53-3,81-0,59%
ROTX 13.141,19-113,18-0,85%
Aveti 0 produse in coş | Total: 0,000 Lei Vezi cos


 HomepageDespre geminiCum cumperiPret istetContact