logo
Cauta
HOME PAGEDESPRE GEMINICUM CUMPERIPRET ISTETCONTACT



autentificare

Autentificare

Login
  Recuperare parola   |   Cont nou
Categorii produse
Categorii produse
18 septembrie 2014
Cursul BNR


Indici bursieri

BET 7.176,2066,140,93%
BET-BK 1.303,2910,480,81%
BETPlus 1.063,278,810,84%
BET-FI 30.788,09399,301,31%
BET-NG 724,403,560,49%
BET-XT 643,075,490,86%
ROTX 13.215,72101,880,78%
Aveti 0 produse in coş | Total: 0,000 Lei Vezi cos


 HomepageDespre geminiCum cumperiPret istetContact